O nas

Kursy na które pragniemy Państwa zaprosić powstały z inicjatywy grupy lekarzy, którzy doskonaląc się w kraju i za granicą, czują potrzebę przekazywania wiedzy innym. Wszyscy wykładowcy uczestniczący w tym projekcie edukacyjnym znają się od wielu lat i spotykają regularnie, wymieniając doświadczenia. Właśnie w trakcie jednego z takich spotkań powstał pomysł zorganizowania cyklu kursów, mających na celu podzielenie się swoją wiedzą z innymi lekarzami.
Każdy z prowadzących jest praktykującym klinicystą, dlatego szkolenia mają przede wszystkim przekazać szeroką wiedzę praktyczną, podbudowaną niezbędną teorią.
Tematyka kursów jest zgodna ze szczególnymi zainteresowaniami każdego z wykładowców oraz jest dobrana w taki sposób, aby uczestnicy znaleźli odpowiedź na większość pytań i wątpliwości, z którymi mogą spotkać się w swojej codziennej praktyce. Dodatkowo po zakończeniu kursu, jego uczestnicy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony lekarzy-prelegentów.
Mamy nadzieję, że w przedstawiona tematyka szkoleń Państwa zainteresuje.

Na naszych kursach jest możliwość wypróbowania lup medycznych. Możesz także umówić się na indywidualny pomiar w Twoim gabinecie!