dr n. med. Michał Łęski

Dr Michał Łęski ukończył stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi 1999 roku. W 2004 roku z wyróżnieniem uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie badań z zakresu mikrochirurgii endodontycznej. W 2008 roku zdał egzamin specjalizacyjny ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Od 1999 roku dr Michał Łęski jest pracownikiem Zakładu Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Jest autorem i współautorem ponad 40 publikacji w polskich i międzynarodowych czasopismach. Od 2007 prowadzi własną praktykę stomatologiczną nakierowaną na endodoncję, mikrochirurgię endodontyczną i implantologię. Zajmuje się także szkoleniami i wykładami z zakresu endodoncji zarówno w Polsce jak i za granicą.

Doktor o sobie mówi: „Na co dzień twardo stąpam po ziemi, ale w wolnych chwilach chętnie bujam w obłokach. Paralotniarstwo to moja pasja. Zachęcam do obejrzenia filmów i zdjęć. Born to be free…”

W Meritum Center prowadzi kursy:

Nowoczesne techniki skutecznego leczenia kanałowego

Leczenie powikłań endodontycznych – kurs mikroskopowy zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=TBxYXZP-ilI

https://drleski.pl/

Popup testowy!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.